Fundacja Novus Genesis

Organizacja pożytku publicznego przekaż procent podatku fundacji novus genesis
ul. Legionów 53/3 87-100 Toruń
KRS: 0000445282
wysoki kontrast powieksz czcionke pomniejsz czcionke

Nowa strona internetowa

Data publikacji:: 2016-06-03

Szanowni Państwo! 

Z wielką radością pragniemy poinformować, że z dniem 3 czerwca 2016 uruchomiliśmy całkowicie nową responsywną stronę internetową Fundacji Novus Genesis - oraz kanały w serwisach Facebook, Twitter oraz Google+.

Nowa strona internetowa to przede wszystkim kanał komunikacji, miejsce w którym regularnie będziemy umieszczać informacje z życia naszej fundacji, zapraszać Państwa na nadchodzące wydarzenia oraz dzielić się fotorelacjami w dziale galeria. Ponadto na stronie internetowej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje formalne takie jak statut, uchwały oraz sprawozdania.

Warto zaznaczyć fakt, że nowa strona internetowa jest responsywna tzn. dostosowana do wygodnego użytkowania na tabletach i telefonach oraz posiada funkcję ułatwiające dostęp do treśći osobą niepełnosprawnym (tryb wysokiego kontrastu oraz możliwość powiększenia czcionki).

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa spodoba się Państwu a darczyńców zachęci do pomocy naszej fundacji. Równocześnie jesteśmy otwarcie na wszelkie sugestię dotyczące funkcjonowania nowej strony WWW.